Інструкції

Загальна інформація
1. В державному навчальному закладі "Запорізьке вище професійне училище" основна дистанційна співпраця здійснюється на корпоративному домені @zvpu.net платформи Google Workspace, в рамках "Положення про дистанційне навчання у державному навчальному закладі "Запорізьке вище професійне училище".
2. Призначення ресурсу"Дистанційна платформа ДНЗ Запорізьке ВПУ" (далі - Платформа):
❈ забезпечує доведення до відома педагогічних працівників та здобувачів освіти актуального на кожен день розкладу уроків, з метою оптимального структурування співпраці;
❈ виконує функції осередку спілкування  здобувачів освіти з викладачами/майстрами виробничого навчання (призначення часу зустрічей в Meet, акцент на виконанні конкретного завдання, відповідно до теми уроку, активні посилання на базовий навчальний контент (дублювання для тих, хто тимчасово втратив доступ до персонального облікового запису на домені @zvpu.net тощо)
❈ забезпечує оприлюднення актуальної інформації на "Дошці оголошень"
❈ виконує інші функції
3. Платформа не обмежує використання різноманітних файлів, хмарни сервісів, соціальних мереж, мультимедійного контенту, форми контролю тощо, які для спілкування та забезпечення опанування матеріалом обрав викладач/майстер виробничого навчання. 

Інструкції для здобувачів освіти:
Щодо використання ресурсу "Дистанційна платформа ДНЗ Запорізьке ВПУ":
1.  Загальна інформація, оголошення розміщуються на сторінці "Головна". Для додавання питань та зауважень, скористайтесь червоним колом зі знаком "+" у правому нижньому куті Дошки оголошень.
2. Для ознайомлення з інформацією щодо Вашої групи, перейдіть на вкладку з номером групи.
3. Доступ до таблиць з рекомендованим розкладом, завданням та посиланнями на завдання (у випадку наявності) можливий у двох варіантах:
 - за активним посиланням, наприклад: Група 03 "Маляр. Штукатур", 1 курс, після натискання на який, відкривається вкладка з таблицею;
- за допомогою вбудованої таблиці.
4. Кожна таблиця має сторінки (шукати слід або зверху або знизу таблиці). На окремій сторінці - розклад та завдання на кожен окремий день. Розклад сформовано з урахуванням замін.
5. Нижче вбудованої таблиці можуть бути розміщені додаткові посилання на ресурси, які допоможуть опанувати програмний матеріал.
6. Зверніть увагу:
- за наповнення таблиць відповідним освітнім контентом відповідальність несе викладач/майстер виробничого навчання;
- оновлення інформації в таблицях відбувається автоматично кожні 5 хвилин. 

Протокол дій у разі втрати доступу до персонального облікового запису на домені  @zvpu.net:
Варіант 1.
❈ Повідомте майстра виробничого навчання/класного керівника, що втратили доступ до персонального облікового запису, зазначте актуальний для зв`язку номер телефону.
❈ Очікуйте СМС повідомлення від майстра або адміністратора з назвою та паролем для входу.
❈ При першому (після змін) вході в персональний акаунт Google на корпоративному домені училища, змініть пароль на той, який зручний Вам.
Варіант 2.
❈ Зверніться беспосередньо до адміністратора за телефоном +380957133380 (СМС, Viber. Telegram, WhatsApp)
❈ Вкажіть Ваші ПІБ, номер і назву групи, опишіть проблему (не спрацьовує пароль, не пам`ятаю правильне написання особового облікового запису тощо)
❈ Після перевірки особи, Ви отримаєте відповідь на адресу/телефон, з якої/го надійшов запит, з правильним написанням персонального облікового запису та паролем.
❈ При першому (після змін) вході в персональний акаунт Google на корпоративному домені училища, змініть пароль на той, який зручний Вам.

Немає коментарів:

Дописати коментар